Op vakantiepark Beekse Bergen vind je alle ingrediënten voor een heerlijk weekend, midweek of langere vakantie in het hart van Brabant. Vanuit jouw 'jungalow' heb je prachtig uitzicht op de bossen of het grote meer. Aanrader!
Net terug van een midweek Beekse Bergen.Een heel mooi en gezellig vakantiepark. Wij hadden jungalow de luxe luipaard, het was erg schoon en netjes, ook de bedden lagen goed. Afrikaclub is super. Wij hebben een lopend safari en 2x autosafari gemaakt. Beide keren heel erg leuk!
– J. Nijkamp
Op vakantiepark de Beekse Bergen vind je alles wat je tijdens een weekend, midweek of week ertussenuit nodig hebt. In de bossen en op en aan het grote meer kun je heerlijk ontspannen of juist lekker actief bezig zijn. Vakantiepark Beekse Bergen ligt bovendien op loopafstand van Safaripark Beekse Bergen en dat biedt de perfecte gelegenheid om het Afrika van Noord-Brabant ook eens te verkennen. Aanbieder Libéma bouwt mooi door op het Afrikaanse thema, de comfortabele vakantiehuizen zijn namelijk voorzien van een leuke safarilook. Op het park vind je vele faciliteiten, zoals een overdekt zwembad en mogelijkheden om te tennissen en tafeltennis of tafelvoetbal te spelen. Voor de kinderen is er een leuke speeltuin en er zijn ook skelters en bolderkarren aanwezig die je kunt huren.
De reviews van Vakantiepark Beekse Bergen zijn gemaakt door Parkvakanties bezoekers, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in dit vakantiepark.
Geweldig nieuws: er is een zeldzame giraffe geboren op Safaripark Beekse Bergen. Het is een meisje! Lees verder
Goed nieuws: de vakantieparken van Beekse Bergen gaan weer open. Safari Resort Beekse Bergen gaat open vanaf vrijdag 8 mei en Vakantiepark Beekse Bergen is al open. Lees verder
Safaripark Beekse Bergen vanuit je luie stoel bezoeken? Dat kan met deze virtuele autosafari! Zou jij ook graag (weer) eens op safari gaan? Bekijk dan dit filmpje! Lees verder
Mooi nieuws! Libéma gaat een paar miljoen euro investeren in de twee Brabantse parken, Vakantiepark Beekse Bergen en Vakantiepark Dierenbos. De huisjes worden… Lees verder