Landgoed Ruwinkel

Landgoed Ruwinkel

Vakantiepark Landgoed Ruwinkel ligt in de Gelderse vallei. Dit gezellige park vormt een prima basis voor tripjes: Kasteel Amerongen, het Kröller-Müller Museum en Nationaal Park De Hoge Veluwe. Dé perfecte vakantie!

Vakantiepark Landgoed Ruwinkel is in één woord geweldig. Geschikt voor kleine kinderen, ouders en grootouders. Echt een oase van rust. Heerlijk gegeten 's avonds in het restaurant, waar naar het geld, vriendelijk personeel, ook bij de receptie.
– Fam. de Haas

Midden in de natuur vind je Landgoed Ruwinkel. Bij uitstek is dit een geschikte uitvalsbasis voor het maken van wandelingen en fietstochten dwars door de uitgestrekte Veluwe. Ook de prachtige Utrechtse Heuvelrug en het gezellige Scherpenzeel liggen vlakbij. Om nog niet te spreken over de verschillende kastelen, paleizen en musea. En ook op het vakantiepark zelf is het goed toeven. Zo neem je een weldadige duik in het overdekte zwembad of doe je mee met de aquafitness. Speel een partijtje tennis in de buitenlucht en sla een hole-in-one op de midgetgolfbaan. Aan klim- en klauterpret eveneens geen gebrek. Je vindt er namelijk verschillende speeltuinen met gave speeltoestellen. En breng met de kleintjes eveneens een bezoek aan de dierenweide, waar je samen geiten, biggetjes, schapen, kippen en kalkoenen bewondert. Tot slot zijn er ook volop voorzieningen voor de inwendige mens. Eet tussendoor een lekkere pannenkoek, ga voor een snack of schuif bij Juffrouw Tok aan voor een weldadige maaltijd. Smullen zul je!


  • Genieten op de Veluwe
  • Luxe vrijstaande vakantiehuizen
  • Wandelen, fietsen + leuke uitstapjes

Getest door Parkvakanties

Parkreview geschreven door: Sanne
"Landgoed Ruwinkel is een gemoedelijk vakantiepark en érg geschikt voor een meergeneratie-vakantie of gezinnen die volop uitstapjes in de omgeving willen maken. Prima vakantiehuis gehad!" — Sanne

Faciliteiten

Algemeen

  • Huisdiervriendelijk
  • Kindvriendelijk
  • Tennis
  • Vuurwerkvrij

Faciliteiten in Landgoed Ruwinkel

  • Binnenzwembad
  • Tennisbaan
  • Sportvelden
  • Buitenspeeltuin
  • Kinderboerderij
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Boodschappenservice
  • Ontbijtservice
  • Internet
  • Wasserette
  • Fietsverhuur
  • Minigolfbaan
  • Jeu-de-boules-baan
  • Kinderbad
  • Tafeltennis

Accommodaties

Landgoed Ruwinkel beschikt over 87 vrijstaande vakantiehuizen, 30 chalets en drie landhuizen. Allemaal vrijstaand temidden van veel groen. Of je nou behoefte hebt aan een onderkomen met een eenvoudig interieur of meer weelde wenst, er is hier voor ieder wat wils. Voor een privé sauna en een zonnebank in huis boek je het vakantiehuis ‘luxe’. Het ‘kids’ onderkomen heeft een aparte speelkamer én hoogslaper voor je kroost. Neem je de hond mee op vakantie? Dan is het ‘dog’ huis, voorzien van een hondenbench, kunststof hondenmand en een voeder- en drinkbak, jouw ideale spot.

Reserveringsinformatie voor Landgoed Ruwinkel

Je kunt Landgoed Ruwinkel op verschillende manieren boeken. De website van het vakantiepark zelf heeft het meeste aanbod, inclusief last-minutes. Touroperators die Landgoed Ruwinkel ook aanbieden, hebben geregeld scherpe aanbiedingen.
Prijzen & beschikbaarheid  

Landgoed Ruwinkel ervaringen

8.8
99 ervaringen
Algemeen
8.8
Ligging van het park
9.1
Faciliteiten op het park
8.6
De accommodatie
8.8
Service
8.9
Eetgelegenheden
8.7
Kindvriendelijkheid
8.5

99 Ervaringen met Landgoed Ruwinkel

Ettie

Gezellig vakantiepark met voor elk wat wils!

04 September 2025
9,9
Gezellig vakantiepark in Scherpenzeel (Gld). Het is prachtig gelegen in het zuiden van de Gelderse Vallei, vlakbij de grens met de provincie Utrecht. De vakantiehuizen zijn ruim opgezet. Er is Fietsverhuur, je kunt heerlijk eten bij Juffouw Tok, pannenkoeken nuttigen bij Grietje en er is een Friterie. Alle eetgelegenheden komen bijeen op een mooi aangelegd plein. Er is een leuke receptie met een klein winkeltje en een Bread & Breakfast. Verder is er een Tennisbaan, overdekt Zwembad, Skelterverhuur, Midgetgolfbaan, Dierenweide en een Animatieprogramma. Tevens kun je er broodjes bestellen.
Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Kortom heerlijk genieten op een vakantiepark met voor elk wat wils!

Scilla

Mooie gezellige huisjes, heel veel ruimte eromheen. Fijn park

24 July 2025
9,1
Wij vonden het een prachtig park. Rustig en met veel ruimte ingericht. Alle huisjes hadden echt mega grote tuinen.
De inrichting was smaakvol en van goede kwaliteit. Zelfs 2 banken, dat was heel fijn!
Ook prettig was dat het huisje goed schoon was bij aankomst! We voelden er ons ook meteen thuis.
Het zwembad was heerlijk en we zijn fijn uit eten geweest bij pannenkoek restaurant Grietje en Juffrouw Tok. Ook lekker was de patatzaak.
De service was uitstekend en vriendelijk. Op vragen werd zeer snel gereageerd.
Omdat het ons zo beviel hebben we nog 3 dagen bijgeboekt.
Gaan we hier nog een keer naar toe? Jazeker we zijn van plan om later dit jaar nogmaals te boeken!

Nel

Wij komen zeker nog eens terug

24 July 2025
8,4
Dit prak is een aanrader, mooie huisjes, schoon, prachtige ligging en veel mogelijkheden om erop uit te gaan.
Personeel klantvriendelijk en goede service.

Teus v Asselt

Top. Top

18 July 2025
9,4
Keurig verzorgd.Supervriendelijk medewerkers.Aanbevolen.

Truus

Vies......

06 July 2025
2,1
Vies en een onvriendelijke eigenaar.....

Anita Hutten

Heerlijke vakantie

28 June 2025
9,1
Het park is fantastisch.
Ik ben er nu 3 keer geweest.
Het personeel is vriendelijk, goede service.
Je kan langs de diertjes wandelen, maar je loopt ook zo het bos in.
Het eten is ook heerlijk op het park.
Ik volgend jaar met ouders erheen.
En mijn hondje vind het er ook heerlijk.

Anna

Gemoedelijk park.

07 June 2025
8,7
Het is een gezellig park, met een leuk centrum en rondom het pleintje verschillende eetgelegenheden.
Een zwembad, niet groot maar toch leuk voor de kinderen en de volwassenen kunnen er wat baantjes in trekken.
Boodschappen kan je goed bij de grote Jumbo doen in Scherpenzeel, vlakbij, makkelijk met de fiets. En mocht
Je toch iets zijn vergeten bij de receptie hebben ze ook de belangrijkste artikelen.
Ook bij de receptie dvd te leen of boeken!! Spelletjes!

Bergman

Alles keurig onderhouden, vriendelijke mensen, Mooi centraal gelegen

24 May 2025
8,4
Alles is prima, we komen er graag.

Deel jouw parkervaring

Deel jouw ervaring met Landgoed Ruwinkel

Plaats beoordeling

De reviews van Landgoed Ruwinkel zijn gemaakt door Parkvakanties bezoekers, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in dit vakantiepark.

Landgoed Ruwinkel blogs

8x Redenen om Landgoed Ruwinkel met jouw gezin te bezoeken

8x Redenen om Landgoed Ruwinkel met jouw gezin te bezoeken

Landgoed Ruwinkel is een pareltje van een vakantiepark. In alle rust kun je hier ontspannen in de Gelderse natuur of leuke activiteiten ondernemen met de hele familie. Wij geven je 8 redenen…  Lees verder

Review: Landgoed Ruwinkel

Review: Landgoed Ruwinkel

Op zoek naar een centraal gelegen vakantiepark in Nederland? Maak kennis met Landgoed Ruwinkel. Dit kleinschalige vakantiepark met royale vakantiehuizen en chalets ligt dichtbij Utrecht, maar…  Lees verder

Uitjes in de omgeving

Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug

Nationale parken
7 km

Dierenpark Amersfoort

Dierentuinen
8 km

Ouwehands Dierenpark

Dierentuinen
9 km

Nationaal Park De Hoge Veluwe

Nationale parken
14 km

Het Spoorwegmuseum

Musea
16 km

Burgers Zoo

Dierentuinen
17 km

KidZcity

Attractieparken
18 km

Apenheul

Dierentuinen
19 km

Dolfinarium Harderwijk

Dierentuinen
19 km

Kinderpretpark Julianatoren

Attractieparken
20 km

Speelpark Oud Valkeveen

Attractieparken
20 km

Dinoland Zwolle

Attractieparken
21 km

Paleis Het Loo

Musea
21 km