Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Het zwembad van Landal Esonstad kreeg een nieuwe glijbaan en deze hadden wij nog niet getest, dus hoog tijd om deze zelf te gaan ervaren! Jinte bezocht dit unieke waterpark in Friesland tijdens een weekendjeweg en laat in deze video het vernieuwde zwembad met die spectaculaire glijbaan zien!
Ja jongens, even los van het mogen proberen van de nieuwe glijbaan met die spannend uitziende "trechter", blijft Landal Esonstad toch wel ons favoriete vakantiepark van Friesland hoor! We waren er jaren geleden ook al, destijds met de opening van het all-weather indoorspeelparadijs (zie ook onze video en review) en ook nu weer waren wij wederom onder de indruk van hoe leuk Landal Esonstad is. Het vestingstadje is en blijft uniek en het waterrijke park zelf, met de supergoede voorzieningen en natuurlijk een topligging aan het Lauwersmeer én vlakbij de Waddenzee is gewoon top!
Méér info & boeken → Bekijk Landal Esonstad
Maar wij waren er natuurlijk om de nieuwste aanwinst van Landal Esonstad te testen: dé glijbaan! Deze 60 meter lange glijbaan heeft een grote Hurricone trechter en onderweg krijg je gave lichteffecten voorgeschoteld. Leuk dus? Jazeker! Wij vonden hem echt heel erg leuk en zijn er heel vaak vanaf gegaan. Eerst ga je door de buis en bouwt de snelheid zich op, terwijl je onderweg allerlei lichtringen passeert. Daarna schiet je de grote "cone" in en word je heen en weer geslingerd om vervolgens naar het einde te glijden. Super! Je snapt: deze glijbaan zorgt voor een grote upgrade van het Landal Esonstad zwembad. In de video laten wij hem zien! 🌊
Nou, dat was genieten op Landal Esonstad. Het park, de huisjes en de omgeving waren weer helemaal super! En het zwembad is met de glijbaan nu helemaal het einde. Het vrolijk aangeklede overdekte zwembad was altijd al best oké, met groot bad, een peuterbad, Turks stoombad, Finse Sauna en fijne whirlpool, maar met de glijbaan erbij is het wel meer in lijn met de rest van het park.
Bij mooi weer kun je trouwens ook zwemmen in het Lauwersmeer, want er is een mooi recreatiestrandje bij het park te vinden. Je hoeft alleen maar de dijk over. Een bootje huren of zelfs een dagje Schiermonnikoog behoren ook tot de mogelijkheden. Voor water(sport)-liefhebbers is Landal Esonstad dus wel 'the place to be'! Wij zullen in de toekomst zeker nog vaker naar dit park gaan. 😍
Méér info & boeken → Bekijk Landal Esonstad
Fenna & Jinte zijn onze junior vakantiepark testers! Zij gaan voor jullie op pad om de mooiste vakantieparken, de gaafste zwembaden en meest te gekke activiteiten ️te ontdekken!
Let op: Bijna elke zondag om 8:00 uur komt er een nieuwe aflevering online. Vergeet je niet te abonneren!
Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Beoordeling Landal Esonstad 7,912 ervaringen
De Parkvakanties redactie onder leiding van Suzanne van Duijn. Boordevol vakantiepark inspiratie, ervaringen, tips, nieuws & méér. Wij ♥ van vakantieparken!
NU: LAST MINUTE WEG 💥 BIJ LANDAL 👉 BEKIJK DEALS