<body id="page-top">
Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Met de kinderen naar een vakantiepark op de Veluwe? Dan heb je volop keuze, want de Veluwe heeft veel parken! Máár welk vakantiepark is nu het leukste met de kids? Welk park is écht kindvriendelijk en heeft leuke activiteiten, een gaaf zwembad of net die extra's voor de kinderen? Wij vertellen het je in dit artikel!
Met je kids naar de Veluwe, dat is gegarandeerd een vakantie vol uitstapjes, avontuur en natuur! In de omgeving, maar ook op de vakantieparken zelf is ontzettend veel te beleven. Van megaspeeltuinen tot spannende accommodaties en van de tofste zwembaden tot entertainmentteams die overlopen van het enthousiasme en creativiteit.
Met de jongste kids lekker beestjes kijken op de kinderboerderij en babyzwemmen en met de oudere kids een mountainbike huren om door de Veluwe te crossen. Er is voor iedere leeftijd iets te doen en te beleven. Maar dan komt het moeilijke, welk vakantiepark kies je, want er zijn ontzettend veel vakantieparken op de Veluwe. Geen nood, wij zochten voor je uit welke het meest kindvriendelijk zijn. Pietsie, patsie, pansie, wij gaan op vakantie, naar… de Veluwe!

We beginnen gelijk goed, want bij het Veluwse Eerbeek ligt een supertof vakantiepark. Landal Coldenhove is een walhalla voor de kids en ook voor jou is het hier top. Een grote speeltuin met daarnaast een terras + brasserie. Knutselen tot de max in het Atelier, een tof zwembad met spraypark en peuterbadje, een gezellig animatieteam, sportvelden en ga zo maar door. Coldenhove ligt aan de rand van de Veluwe en huur je een fiets, bijvoorbeeld met kinderzitje, of kinderfietsen voor je kinderen, dan is het vanuit hier een eitje om de fietspaden van de Veluwe te doorkruisen. Nationaal Park Veluwezoom is bijvoorbeeld echt een aanrader. In augustus kleurt hier alles paars en in de late nazomer hoor je de herten burlen. En wist je dat Coldenhove ook een camping heeft? Ook als je daar verblijft mag je gebruik maken van álle faciliteiten van het vakantiepark. Vervelen? Dat lukt hier niet!
Locatie: Eerbeek
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Een van de leukste vakantieparken op de Veluwe is EuroParcs De Hooge Veluwe. Op dit park kies je uit verschillende verblijven, van een tiny house tot een wellness villa en alles ertussenin. Is je koffer uitgepakt? Dan kan de fun beginnen en daar is er hier veel van. Voor jou is er wellness en culinair genieten, maar ook met kinderen is het hier een feestje. Samen sporten en genieten van het binnen- en buitenzwembad, de speeltuinen in, terwijl papa en/of mama een boek leest, of meedoen met het animatieteam. Wist je dat ze hier twee teams hebben? De Fun Crew bijvoorbeeld, is er tijdens de vakanties 6 dagen per week. Lekker knutselen, voetballen of meedoen met de mini disco. En dan zin er de Fun Heroes. Zij komen 5 keer per week (in de vakanties) naar het park en organiseren lasergamen, bubbelvoetbal en bijvoorbeeld een vleermuissafari. Kids entertained, jij blij. En dan hebben we het nog niet eens over alle leuke uitjes in de buurt!
Locatie: Arnhem
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

De Boshoek in Voorthuizen is een park waar kinderen meteen hun schoenen uittrappen en weg zijn. Verspreid over het park liggen meerdere speeltuinen waar ze kunnen klimmen, klauteren en springen, met ook fijne plekken voor de allerkleinsten. In de schoolvakanties draait het animatieteam overuren met knutselactiviteiten, spelletjes, speurtochten en discoavonden en houd je van waterpret dan zit je hier helemaal goed met zowel een binnen- als buitenzwembad en een apart kinderbad om lekker te spetteren. Voor iets meer actie kunnen kids (en jij) zich uitleven met minigolf, bowlen en allerlei sport- en spelmogelijkheden. Terwijl zij bezig zijn, plof jij neer op een terras of bij het restaurant. Extra lekker: je zit hier onder de bomen en tussen het groen. Vakantie zoals vakantie hoort te zijn!
Locatie: Voorthuizen
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Spring in het buitenzwembad, knuffel met de dieren van de kinderboerderij, bewonder de konijntjes die door het bos huppen of leef je uit in de indoorspeelplaats. Jep je leest het, op Landal Rabbit Hill is er altijd wel iets leuks te beleven. Regent het dan is er een tof zwembad binnen, ga je lekker pannenkoeken eten (of iets anders lekkers) in het restaurant of duik je de knutselhoek van het Atelier in. Rabbit Hill ligt pal in de bossen, dus wakker worden met het geluid van vogeltjes en een eekhoorn of twee, of tien is hier wel een zekerheid. Je begint de dag met verse broodjes en na een dag parkactiviteiten of de Veluwe ontdekken sluit je af met een gezellige gourmet of spelletje samen. Extra leuk: vlakbij Rabbit Hill liggen topattracties zoals Attractiepark Julianatoren, Burgers Zoo en de Apenheul.
Review: Lees voor meer informatie & tips onze uitgebreide review van Landal Rabbit Hill
Locatie: Nieuw-Milligen
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Vakantiepark Ackersate is: avontuur, spelen en plezier hebben. Zodra de kids de glijbanen, zwembaden en speeltuinen zien, ben je ze voorlopig kwijt. Het buitenzwembad is een must op warme dagen, maar ook binnen kan er lekker gezwommen en geplonsd worden. Ook de watervallei, een speeltuin met o.a. waterpompen, zand en water is een aanrader. Net als de indoorspeelruimte. In de schoolvakanties is er zelfs nog meer te doen, met het animatieteam dat de leukste activiteiten organiseert. Wil je het wat kalmer aan, dan is de kinderboerderij een fijne plek om even kennis te maken met de diertjes. Vooral leuk met jonge kindjes die met grote ogen zullen kijken naar al die lieve beestjes. Oudere kids leven zich uit op de sportvelden of in het trampolinepark of gaan lekker met de opgedane vriendjes en vriendinnetjes de Veluwe verkennen.
Locatie: Voorthuizen
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Bij Park Berkenrhode in Wekerom voelt het alsof je op de Veluwe wóónt. Eekhoorntjes, soms een nieuwsgierig hertje, Hier ben je echt in de natuur. En in die natuur is het heerlijk spelen. Je vindt er meerdere speeltuinen, van klimtoestellen en zandbakken tot een grote trampoline. Ook huur je er kinderfietsen- of skelters waar ze het park mee rond kunnen crossen. Het verwarmde buitenzwembad is zalig in de zomer en in de schoolvakanties zorgt het animatieteam voor een gevarieerd programma voor alle leeftijden. Speurtochten, kampvuren, you name it! Wie van avontuur houdt kan hier volop op ontdekking. Het aangrenzende bos zit vol diertjes, van konijnen tot herten. Fietsen, wandelen, met takken iets bouwen… de natuur is hier de grootste speeltuin!
Locatie: Wekerom
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Landal Heideheuvel is een park dat bekend is bij velen. Het heeft dan ook veel vaste gaste waarvan sommigen er al 30 jaar komen. Dat je hier voor een vakantie wel goed zit hoeven we je dus niet meer te vertellen. Heideheuvel is een niet al te massaal of groot park dus heerlijk voor een rustige vakantie die toch vol activiteiten kan zitten. Samen een partijtje minigolf, spelen in de gave speeltuin naast het restaurant, baantjes trekken of van het glijbaantje in het zwembad en knutselen in het Atelier, dansen met Bollo en het entertainmentteam. Ze staan er hier om bekend dat ze de állerleukste dingen organiseren, dus je kids willen zeker een keer terug. Qua omgeving zit je hier grofweg tussen Nationaal Park Hoge Veluwe en de Veluwezoom in, genoeg natuur om te verkennen dus!
Meer weten? Lees ons artikel 8x redenen waarom je echt eens moet verblijven op Landal Heideheuvel
Locatie: Beekbergen
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Park De Leemkule is even weg zijn naar de natuur. De accommodaties liggen lekker verspreid tussen de bomen, dus back to nature it is! Kinderen hebben hier volop ruimte om te spelen en ontdekken. Er is een verwarmd buitenbad met een glijbaan en fonteinen en een binnenzwembad met een apart kinderbad en bubbelbad, Op de Leemkule vind je een speeltuin, een airtrampoline en een dierenweide waar ze lekker kunnen genieten. In de schoolvakanties zorgt het animatieteam voor een gevarieerd programma met spelletjes en activiteiten voor alle leeftijden. Voor nog meer actie en wat gezonde competitie kunnen jij en je kids midgetgolfen, tafeltennissen of de QR code tocht doen. Aan het eind van een volle dag nog iets lekkers eten in het restaurant en je dag is af!
Locatie: Hattem
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Tijdens een midweek of weekendje Vakantiepark De Wije Werelt merk je het al. Hier is aan alles gedacht om kids (en jou) een topvakantie te bezorgen. Dat begint al bij het megatoffe verwarmde buitenzwembad met een waterspeeltuin voor de kleinsten en een ligweide om in de zon te chillen, maar het echte feestje begint pas bij de speelplekken en de indoorspeeltuin. Klimmen, klauteren en glijden wordt tijdens je parkvakantie dagelijkse kost. Op het park is een kinderboerderij met knuffelbare geitjes en konijnen, en tijdens de vakanties staan er geregeld leuke activiteiten op het programma met sport en spel. Heb je zin in iets anders? Fiets of wandel zo de Veluwse bossen in of neem een kijkje bij de zandverstuivingen en natuurgebieden om de hoek. Het enige nadeel? Je kids willen niet meer naar huis!
Locatie: Otterlo
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Zoek je een vakantiepark waar je de hele dag veel kunt doen, maar ook lekker met een boek of spelletje bij je accommodatie kunt genieten? Dan is RCN de Jagerstee jouw park. Accommodaties in de natuur, maar ook een hele rits aan faciliteiten. We doen een poging om ze allemaal op te noemen. Er is een Kruimelpad waar je vanalles ontdekt, een recreatieteam wat regelmatig allerlei leuks doet, een heus verkeersplein en skelterbaan, speeltuinen, sportvelden, tafeltennis, een dierenweide, minigolfbaan, een buitenzwembad met peuterbad en… we raken er helemaal buiten adem van! Ook in de buurt is vanalles te beleven, dus of je nu een actieve of ontspannen vakantie wilt, op de Jagerstee is het voor jou en je (klein)kids, goed toeven!
Locatie: Epe
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Veluws wild spotten. Dat kan perfect vanaf Landal Miggelenberg. Ze hebben hier namelijk een uitkijkpost waar je zomaar een wild zwijn of hert voorbij kunt zien wandelen. Spannend! Even spannend, maar dan anders, is het Avonturenhof, de indrukwekkende speeltuin van het vakantiepark. Je ouders op het terras of lekker warm achter de ramen van het restaurant, jij en je vrienden spelen tot jullie honger krijgen. En dan is het lekker eten in het restaurant. Heb je na het eten nog energie over, dan gaan jullie lekker zwemmen in het binnenbad. Slapen doe je hier als een roos, in accommodaties met lekkere bedden, sommige zijn speciaal voor kinderen, met wellness of… - en dat is onze favoriet- boek de boomhut. Wakker worden oog in oog met de eekhoorns en via de glijbaan naar beneden. Leuker wordt het niet!
Locatie: Hoenderloo
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark
Tip: Meer goedkope Veluwe vakantie deals & aanbiedingen voor hotels of arrangementen vind je op Travelmonkey

De naam verklapt het al, op Bospark De Schaapskooi verblijf je in het bos. En in het bos is het altijd goed. Gekleurde blaadjes in de herfst, koelte in de zomer, wild spotten, verstoppertje, op speurtocht, eigenlijk is het bos de grootste faciliteit voor kinderen (en ouders), maar daarmee zouden we Bospark de Schaapskooi tekort doen. Er is namelijk ook een lekker zwembad met peuterbad, speeltuinen en een fijne indoorspeelplaats voor als het slecht weer is. Fris wakker na een nacht vol mooie dromen is het kiezen: ga je een boswandeling maken, lekker een partijtje tennissen of zet je koers naar de Apenheul wat op maar vijftien kilometer van het park ligt? Ook leuk: een skelterrace houden met gehuurde skelters van de fietsverhuur, lekker samen eten in het restaurant of doen alsof je in Frankrijk bent met een partijtje jeu des boules!
Locatie: Epe
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Je wordt wakker van het geluid van vogeltjes. Schuift de gordijnen open en daar glinstert het water van het recreatiemeertje je al tegemoet. Het strandje lonkt, met een toffe speeltuin in het zand. Daar ga je na het ontbijt eens lekker met de kids heen. Uitrazen en genieten van de boslucht, want daar zit je hier middenin. De accommodaties op Landal Landgoed ’t Loo staan in het bos en veel ervan aan de rand van het meertje. Daar is het in de zomer extra leuk met een groot opblaasbaar waterpark. Maar geen zorgen, in alle jaargetijden zit je hier goed. Met een gaaf panoramarestaurant, een indoorspeeltuin, lekker zwembad en de leukste activiteiten. Boogschieten, DIY knutselspullen, shows van het entertainmentteam en natuurlijk Bollo. Dichtbij zijn Zwolle en Urk aanraders voor een bezoekje.
Wist-je-dat: Landal Landgoed 't Loo een Parkvakanties Award 2026 heeft gewonnen in de categorie 'Vakantiepark in de natuur'?
Locatie: Oldebroek
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

Net als de andere vakantieparken in dit rijtje is het op EuroParcs De Zanding een hoop sport en spel wat het zo leuk maakt. Maar ook je accommodatie kan een hele leuke extra zijn voor je kids. Wat dacht je bijvoorbeeld van verblijven in een tiny house, lekker knus, alles compact bij elkaar. Slapen in zo’n klein huisje zullen ze zeker heel erg leuk vinden! Maar het belangrijkste blijft natuurlijk de speeltuinen en de sportvelden, de kinderclub waar je kids in de vakanties terechtkunnen om te knutselen, dansen, noem maar op. Ook als het weer tegenzit zijn er leuke opties, zoals de Escape Box waar je wel even zoet mee bent en die je gewoon in je eigen accommodatie kunt doen. De omgeving: bos, zand en een meertje op het park. Wij zeggen: doen!
Locatie: Otterlo
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark

“Wat gaan we vandaag doen?” Een vraag die vaak gehoord is tijdens je parkvakanties. Goed nieuws: genoeg. Op De Veluwse Hoevegaerde vind je meerdere speeltuinen waar ze hun energie kwijt kunnen, een kinderboerderij en een verwarmd zwembad waar een flinke plons maken altijd een goed idee is, ongeacht het weer. In de schoolvakanties staat het animatieteam klaar met knutseluurtjes, spelletjes en gezellige activiteiten zodat ze lekker snel vriendjes maken. En dan de Veluwe, daar verandert ieder wandelrondje in een mini-avontuur. Takken verzamelen, hutten bouwen, beestjes spotten… soms is buiten zijn al het leukste animatieprogramma. Terwijl de kids druk zijn met hun eigen vakantie, heb jij even rust. Of nou ja, totdat iemand roept dat je móét komen kijken.
Locatie: Putten
Méér info & boeken → Bekijk vakantiepark
Deel dit artikel via: Facebook Twitter Pinterest
Beoordeling vakantieparken op Veluwe 7,3801 ervaringen
Martinique — 1977. Vertaler en tekstschrijver. Levensgenieter uit Brabant. Vakantiepark-expert pur sang met als motto: hard werken, dan óók hard genieten. Bezocht in dat kader al menig vakantiepark samen met man en zoon.
NU: LAST MINUTE WEG 💥 BIJ LANDAL 👉 BEKIJK DEALS